Overzicht managers en teamcoaches bij XONAR

Anja Pijls.jpg 

Anja Pijls

699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.pijls@xonar.nl
Raad van Bestuur

 

 

 

"XONAR staat voor het geluk van onze jeugd"

mischa kleukers.jpg
 

 

 

Mischa Kleukers 
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png 
m.kleukers@xonar.nl 
Manager Primair Proces


Wilbert Nolle
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png 
w.nolle@xonar.nl
Teamcoach Zelfstandigheid en Ervarend Leren

Dionne Camps
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png d.camps@xonar.nl
Teamcoach Daghulp Jonge Kind

Wim Beijer
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png w.beijer@xonar.nl
Teamcoach Autismehulpverlening

Boris Cornelissen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png b.cornelissen@xonar.nl
Coördinator AMV

Ingrid Urlings
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png  i.urlings@xonar.nl
Coördinator AMV - Beschermde Opvang

 

 

Jean Koolen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png j.koolen@xonar.nl
Programma Manager Transformatie

 

 

 

 

Erik Hamers

699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png e.hamers@xonar.nl
Teamcoach Pleegzorg - Gezinshuis

Marcel van Diesen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png m.vandiesen@xonar.nl
Teamcoach Zelfstandigheid, Acute Zorg

Anne van de Weerdt
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.vandeweerdt@xonar.nl
Teamcoach Residentiële behandelgroepen

Lianne van Rooij 
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png l.vanrooij@xonar.nl
Teamcoach Vrouwenopvang
en -Hulpverlening

Tanja Spijksma
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png t.spijksma@xonar.nl 
Coördinator Alleenstaande Minderjarige Vreemdelingen